JUSTYNA CHOJNACKA-KITA

Makijażystka, Stylistka, Kosmetolog

„Wstydem jest zestarzeć się przed czasem z powodu lenistwa i nieuwagi. Ludzkim jest poznać siebie w swoim pięknie i sile, którą to ciało może osiągnąć. Ale ani siła, ani piękno nigdy nie przychodzą same. Tylko związek woli i ciała może je stworzyć”. – Sokrates.

POZNAJMY SIĘ

Każdy człowiek jest inny, wyjątkowy i ma szczególne potrzeby i fantazje. Dlatego do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Po wykonanej diagnozie, wykluczeniu wszystkich przeciwskazań wspólnie zostaje ustalony naprawczy plan działania dla Twojej skóry. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania, by razem wytyczyć kierunek Twojego Piękna. Do spersonalizowanych zabiegów naturalnych używan również aparaturę na twarz, szyję, dekolt, którą dopasowuję do danego typu cery.
Nasza skóra jest zbyt wyjątkowa by nakładać na nią kosmetyki produkowane masowo.
W swojej pracy używam wyłącznie naturalnych kosmetyków, nie zawierających w swoim składzie:

 • glikoli
 • pegów
 • TEA
 • DEA
 • ftalanów
 • silikonów
 • SLS-ów
 • pochodnych ropy naftowej, takich jak wazelina
 • sztucznych barwników
 • substancji zapachowych
 • innych drażniących syntetyków
i co najważniejsze bez konserwantów i to nie tylko parabenów, ale również konserwantów dopuszczonych do stosowania przez znanej jednostki ekocertyfikujące takich jak: benzoesan sodu czy alkohol benzylowy.

Nie nakładajmy na skórę niczego, czego nasza skóra nie potrzebuje.
Ja nie nakładam


Tak rygorystyczne wymagania spełnia marka ILUA, w której od lat jestem zakochana z wzajemnością, korzystając z jej dobroczynnch produktów.

Zapraszam Ciebie już dziś
Porozmawiajmy o Twoim naturalnym pięknie i zdrowiu.
Pozwól o siebie zadbać.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ORAZ WYKSZTAŁCENIE

Moja praca to przede wszystkim szerokie wykształcenie (Wyższa szkoła Nauk o Zdrowiu na kierunku Kosmetyka Estetyczna, Wydział Marketingu Uniwersytetu Gdańskiego, Studium Zdrowia i Urody), oraz ogromne doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat. Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje egzaminatora w zawodzie technika usług kosmetycznych. Przez 6 lat spełniałam się jako nauczyciel przedmiotów teoretycznych i praktycznych w tymże zawodzie.
Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala mi dzisiaj łączyć pracę kosmetologa i osobistej stylistki.

PRYWATNIE

Dumna mama Maksia, opiewczyni dźwięków dochodzących z serca Borów Tucholskich.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Dbam o Ciebie, z pomocą Matki Natury i naturalnych kosmetyków dbam o kondycję Twojej skóry by odpłaciła zdrowiem i promiennym blaskiem. Gwarantem skuteczności działania są produkty marki Ilua połączone z odpowiednimi metodami zabiegów.
Przeprowadzam analizę kolorystyczną, dzięki której każdego dnia doświadczam jak odpowiednio dobrane kolory potrafią wydobyć naturalność i indywidualność oraz sprawiają, że wyglądamy olśniewająco.
Prowadzę indywidualne i grupowe lekcje wizażu, pielęgnacji twarzy i stylizacji.


Ubierz się w uśmiech
I przyjdź
Zapraszam serdecznie

Justyna Chojnacka-Kita